Polecany instalator SolarEdge

Polecany instalator SolarEdge

Miło nam poinformować, że zostaliśmy docenieni przez firmę SolarEdge, która przyznała nam tytuł polecanego instalatora fotowoltaiki w programie Polecany Instalator SolarEdge.

Czym jest program Polecany Instalator SolarEdge?

Polecany Instalator to program przygotowany z myślą o właścicielach domów, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw, zainteresowanych założeniem instalacji fotowoltaicznej. Program Polecany Instalator skupia instalatorów, którzy mogą pochwalić się obszerną wiedzą i bogatym doświadczeniem w instalacji rozwiązań SolarEdge, udokumentowali odpowiednią ilość instalacji i przestrzagają standardów wykonania.

Polecany Instalator to program producenta urządzeń fotowoltaicznych SolarEdge, który umożliwia potencjalnym klientom łatwiejszy kontakt z zaufanymi instalatorami. Dzięki tej nowej opcji każda osoba zainteresowana instalacją fotowoltaiczną może w prosty sposób znaleźć polecanego przez SolarEdge instalatora, który doradzi i zainstaluje system.

Co klient zyskuje dzięki temu, że wykonawca instalacji fotowoltaicznej znajduje się w programie Polecany Instalator SolarEdge?

  • Pewność profesjonalnego wykonania instalacji oraz konfiguracji urządzeń. Minimum 80% instalatorów musi mieć ukończone szkolenie zaawansowane. Wymagana dokumentacja zdjęciowa do każdej instalacji, która jest sprawdzana przez SolarEdge.
  • Bezpieczeństwo użytkownia. Każda instalacja SolarEdge musi znaleźć się na Platformie Monitoringu. Platforma Monitoringu (dostępna bezpłatnie przez 25 lat) umożliwia kontrolę na poziomie modułu oraz wysyła automatyczne alerty o problemach związanych z systemem, zapobiegając potencjalnym zagrożeniom. Ponadto, umożliwia zdalne rozwiązywanie wielu problemów z instalacją.

Potwierdzenie certyfikatu Polecany Instalator SolarEdge

Jeśli chcesz potwierdzić nasz certyfikat możesz to zrobić na stronie https://www.solaredge.com/pl/polecany-instalator

Wystarczy wpisać kod pocztowy bądź miejscowość lub wybrać opcję „Użyj bieżącej lokalizacji”, zaznaczyć odpowiednią usługę i wyszukać, aby móc wyświetlić Polecanych Instalatorów w Twojej okolicy.

Wyszukiwarka polecanych instalatorów SolarEdge