Otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE

Z dumą informujemy, że firma Manufaktura Energii Sp. z o. o. dołączyła do prestiżowego i elitarnego grona oficjalnych partnerów gospodarczych dla Państw członkowskich NATO.

Dzięki NCAGE, od teraz znajdujemy się w systemie Kodyfikacyjnym NATO (NATO Codification System) oraz w bazie NMCRL (NATO Master Catalogue of References for Logistics), a to oznacza, że nasza firma otrzymała możliwość dostarczania rozwiązań na potrzeby Sił Zbrojnych RP oraz wojsk państw Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Oto otrzymany kod NCAGE: 9ASVH

Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (NCAGE – NATO Commercial and Government Entity) nadawany jest w ramach Systemu Kodyfikacyjnego NATO podmiotom gospodarki narodowej (PGN), których działalność gospodarcza związana jest z asortymentem wyrobów obronnych objętych Klasyfikacją Wyrobów Obronnych (KWO) lub świadczeniem usług na rzecz obronności.

Kod NCAGE nadany nam został przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji w ramach Systemu Kodyfikacyjnego NATO.

Obecność w zaszczytnym gronie Polskich partnerów NATO co świadczy o naszej najwyższej wiarygodności jako partnera gospodarczego na arenie globalnej.

Dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania jakim nas obdarzono.