oferteo

Turbiny wiatrowe

Obserwując trendy na świecie powstaje bardzo dużo źródeł energii wiatrowej, do czego przyczynia się również nasza firma. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy osób zajmujących się energią wiatrową możemy się pochwalić budową i uruchomieniem nowych turbin wiatrowych oraz relokacją używanych turbin w ilości ponad 150 MW. Wśród naszych odbiorców jest dużo podmiotów krajowych i zleceniodawców z Europy, z którymi współpracujemy od wielu lat, co jest potwierdzeniem naszej konkurencyjności wśród partnerów handlowych, zarówno obecnych jak i przyszłych. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od zlecenia poprzez wszelkie prace budowlane, niezbędne zezwolenia na powstanie nowych wiatraków, aż do przyłączenia do sieci energetycznej.

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od zlecenia poprzez uzyskanie niezbędnych zezwoleń na powstanie nowych wiatraków, wszelkie prace budowlane, montażowe aż do przyłączenia do sieci energetycznej.

Nasza oferta obejmuje głównie:

  • demontaż i montaż
  • pośrednictwo w sprzedaży
  • wyszukiwanie odpowiednich turbin na życzenie klienta
  • nadzór inwestycji
  • pozyskanie projektów na nowe farmy na terenie Polski

Ponadto jesteśmy w stanie udzielić pomocy klientom, jeśli zaistnieje taka potrzeba także w innych aspektach, jak np. transport turbin.

TURBINY WIATROWE NA SPRZEDAŻ 

Jesteś zainteresowany zakupem turbin wiatrowych zadzwoń lub napisz maila.

tel. 690 984 219   |   manufakturaenergii@gmail.com

 

 

 

Witamy, jak możemy Ci pomóc?