oferteo

Przeczyce k. Siewierza na Śląsku 9,8 kWp

Nowoczesny dom wymaga nowoczesnego systemu zasilania w energię elektryczną. Właściele tego w miejscowości Przeczyce k. Siewierza na Śląsku postawili na własną elektrownię słoneczną o mocy 9,8 kWp.
Od teraz mieszkańcy nie muszą martwić się już o rosnące rachunki za prąd. Mają darmowy prąd ze słońca!
Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego lub segmentu w bliźniaku? Zauważasz na rachunku kolejne podwyżki cen energii? Dodatkowa opłata mocowa od tego roku, pogłoski o kolejnych wzrostach cen?
Twoje rachunki wcale nie muszą przyprawiać Cię o ból głowy.
Inwestycja w fotowoltaikę spowoduje zmniejszenie rachunków za prąd nawet o 90%. A zwrot z inwestycji to zaledwie 5-6 lat. Nie przepłacaj. Włącz mądre oszczędzanie z Manufakturą Energii. Zainwestuj we własną elektrownię słoneczną, a oszczędności przeznacz na to, co ważne dla Ciebie  i Twojej rodziny!
W Manufakturze Energii stawiamy na jakość sprzętu, bezpieczne i bezproblemowe działanie naszych instalacji. Zawsze wykonujemy i sprawdzamy instalację pod kątem maksymalnej produkcji i najwyższych uzysków. Uruchomiliśmy już ponad 1400+ mikroelektrowni słonecznych - wszystkie zbudowane w oparciu o sprawdzone urządzenia uznanych producentów, których wyroby mają najlepsze opinie wśród profesjonalistów z branży. Udzielamy wieloletniej gwarancji na panele fotowoltaiczne i falowniki z polskim serwisem! To gwarancja dla Twojego bezpieczeństwa i maksymalnej korzyści.
Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej wyceny i konsultacji!
Manufaktura Energii, tel. 667 802 202

Witamy, jak możemy Ci pomóc?