oferteo

Kraków 5 kWp w systemie balastowym

Fotowoltaika Kraków - montaż paneli fotowoltaicznych na dachu płaskim za pomocą systemu bezinwazyjnego. Zaletą tej metody jest brak jakiejkolwiek ingerencji w dach. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa przeciekania. Zainstalowana moc paneli fotowoltaicznych wynosi 5 kWp i pozwoli w przypadku tego budynku na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną o 90%.
Jeśli w Twoim przypadku, kluczowym powodem inwestycji w fotowoltaikę jest uzyskanie korzyści finansowych w dłuższym czasie wybierz wykonawcę, który zagwarantuje Ci dobranie instalacji i rozwiązań tak, aby uzyskać maksymalny uzysk energetyczny z wykonanej instalacji.
Panele fotowoltaiczne pozwalają na produkcję darmowej energii ze słońca i tym samym na oszczędzanie na rachunkach za prąd. 
Energia elektryczna pozyskiwana za pomocą instalacji fotowoltaicznej ze słońca jest jedną z najbardziej czystych i bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Nie emituje szkodliwych związków do atmosfery i przyczynia się do ograniczania wycinki lasów i zmniejszenia poziomu wydobycia energetycznych surowców naturalnych, szczególnie węgla.
Jeśli ochrona środowiska naturalnego człowieka jest dla Ciebie tematem bliskim zdecyduj Się przejść na zasilanie swojego domu na prąd z fotowoltaiki.
Skontaktuj się z nami.
Zamontujemy najwydajniejszą instalację, która zmniejszy rachunki za prąd nawet o 90%
Manufaktura Energii,  tel. 667 802 202

Witamy, jak możemy Ci pomóc?