oferteo

Dziwiszów k. Jeleniej-Góry 8,5 kWp

Czarne panele fotowoltaiczne wylądowały na budynku gospodarczym w miejscowości Dziwiszów k. Jeleniej-Góry. Od teraz wszystkie urządzenia elektryczne będą zasilane mocą 8,5 kWp z instalacji fotowoltaicznej produkującej darmowy prąd.
Fotowoltaika to ekologia i oszczędności! I w przypadku rosnących cen energii elektrycznej najlepsza obecnie inwestycja w bezpieczną przyszłość.
Jesteśmy w środku kalendarzowej wiosny i wszyscy posiadacze fotowoltaiki zauważyli zwiększenie liczby słonecznych dni. Wiosna to idealny okres na produkcję własnego prądu. Panele fotowoltaiczne działają najlepiej, gdy na zewnątrz jest chłodno i słonecznie. Nie ma zatem lepszego czasu produkcję. Nie czekaj z inwestycją w ekologiczny prąd ze słońca.
Dzięki fotowoltaice roczne rachunki za prąd dla gospodarstwa domowego mogą spaść nawet o 90%. 
To za mało aby Cię przekonać? Fotowoltaika przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i wspiera środowisko naturalne w Twoim otoczeniu. Przejdź na ogrzewanie domu zasilane energią elektryczną. Zrezygnuj z tradycyjnego pieca na paliwa stałe i przejdź na zieloną stronę mocy!
Nie chcesz już martwić się o zużycie prądu i wysokie rachunki? 
Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością podpowiemy Ci, co zrobić aby pozbyć się tego zmartwienia!
Manufaktura Energii, tel. 667 802 202

Witamy, jak możemy Ci pomóc?