Panele słoneczne Opole

Kompleksowa realizacja montażu paneli fotowoltaicznych

Fotowoltaika dla osób prywatnych, firm, rolnictwa, wspólnot.

Instalacja paneli słonecznych na dachu domu w miejscowości Kępa pod Opolem - dom kryty dachówką ceramiczną

6,48 kWp

Kępa k. Opola

Fotowoltaika Tychy - instalacja paneli słonecznych na dachu z dachówki ceramicznej

5,47 kWp

Gogolin

Instalacja czarnych paneli słonecznych na dachu nowoczesnego domu jednorodzinnego w Opolu

6,3 kWp

Opole

Na wydajność paneli
nie mniejszą niż 80% mocy

Na trwałość
paneli słonecznych

Na inwertery
z polskim serwisem

Na usługę
montażową instalacji

Oszczędzaj z fotowoltaiką!

Panele słoneczne pozwalają na obniżenie rachunków za prąd nawet o 90%. Pozwalają swobodnie korzystać z urządzeń energochłonnych bez ograniczeń. Przykładowo, stosując nowoczesne ekologiczne ogrzewanie za pomocą Pompy Ciepła nie musisz martwić się o wysokość rachunków za prąd w mroźne dni!

Przeciętna instalacja dla domu jednorodzinnego, o mocy 4,6 kW zwraca się w ciągu 5-6 lat. Biorąc pod uwagę gwarancję sprawności paneli fotowoltaicznych sięgającą 25 lat, koszt instalacji zwraca się kilkukrotnie.

Brak kosztów eksploatacyjnych – instalacja PV nie wymaga bieżącego serwisu, ani wymiany elementów. Obsługa ogranicza się do kontroli działania i ewentualnego mycia paneli w przypadku dużego zabrudzenia.

Instalacje fotowoltaiczne dedykujemy Klientom, którzy chcą sami decydować o tym, skąd pochodzi energia wykorzystywana w ich domu, a tym samym zapewnić sobie bezpieczeństwo i niezależność energetyczną.

Panele fotowoltaiczne Opole

Manufaktura Energii oferuje
profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych

Manufaktura Energii realizuje projekty związane energetyką słoneczną.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu paneli fotowoltaicznych oraz kompleksowej realizacji inwestycji instalacji fotowoltaicznych dowolnej mocy.

Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu zajmującego się energią słoneczną możemy się pochwalić budową i uruchomieniem nowych elektrowni słonecznych w ilości ponad 1400+ dla inwestorów prywatnych w domach jednorodzinnych, przedsiębiorstw, małych firm i wspólnot mieszkaniowych.

Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę wszystkim klientom – stworzymy dla Ciebie wydajną instalację fotowoltaiczną od początku do końca. Począwszy od oceny Twoich potrzeb, wykonania projektu, przez dobór odpowiednich rozwiązań, aż do samego montażu. W ten sposób otrzymujesz gotowe rozwiązanie, które w stu procentach spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

Podchodzimy w pełni indywidualnie do każdego klienta. W ten sposób zrealizujesz z nami inwestycję w panele fotowoltaiczne, które spełnią Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną i będą stanowiły zabezpieczenie przed stale rosnącymi cenami prądu.

Fotowoltaika dla firm i biznesu z Opola

Zrealizowaliśmy wiele instalacji fotowoltaicznych dla firm i biznesu w Opolu i na Opolszczyźnie.

Najbardziej rozpoznawalną jest montaż fotowoltaiki na dachu budynku Polskiego Radia w Opolu.

Zobacz:

Fotowoltaika 30kWp Polskiego Radia w Opolu - instalacja paneli słonecznych na dachu budynku biurowego
Fotowoltaika Opole 6,3 kWp - instalacja czarnych paneli słonecznych na domu jednorodzinnym

Fotowoltaika Opole - najlepsza firma od instalacji

Firma fotowoltaiczna Manufaktura Energii to świetny wybór do montażu instalacji fotowoltaicznej, ponieważ:

  • Oferujemy wyłącznie najlepszych firm konstrukcje montażowe i osprzęt elektryczny, panele słoneczne, solarne i instalacje fotowoltaiczne.
  • Naszym klientom zapewniamy panele i instalacje fotowoltaiczne w bardzo konkurencyjnych cenach. Ponosząc rozsądne koszty, stawiasz na najwyższą jakość oraz wydajność rozwiązań, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ich niezawodnością na przestrzeni kilkudziesięciu lat!
  • Korzystając z instalacji fotowoltaicznej, możesz mieć pewność tego, że wszelkie podwyżki cen energii nie będą Ciebie dotyczyć. Będziesz bowiem korzystał z naturalnego, w pełni odnawialnego źródła energii, co przełoży się na pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Zadzwoń

lub umów się
na darmową wycenę

Panele słoneczne zamontowane na dachu garażu

Zadzwoń

lub umów się
na darmową wycenę

Wskaż rodzaj inwestycji jaką chcesz zrealizować: