Otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE

NCAGE – NATO Commercial and Government Entity

Nadawany w ramach Systemu Kodyfikacyjnego NATO

Z dumą informujemy, że firma Manufaktura Energii Sp. z o. o. dołączyła do prestiżowego i elitarnego grona oficjalnych partnerów gospodarczych dla Państw członkowskich NATO.

Dzięki NCAGE, od teraz znajdujemy się w systemie Kodyfikacyjnym NATO (NATO Codification System) oraz w bazie NMCRL (NATO Master Catalogue of References for Logistics), a to oznacza, że nasza firma otrzymała możliwość dostarczania rozwiązań na potrzeby Sił Zbrojnych RP oraz wojsk państw Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Maufaktura Energii Certyfikat NATO - NCAGE Commercial and Government Entity

Oto otrzymany kod NCAGE: 9ASVH

Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (NCAGE – NATO Commercial and Government Entity) nadawany jest w ramach Systemu Kodyfikacyjnego NATO podmiotom gospodarki narodowej (PGN), których działalność gospodarcza związana jest z asortymentem wyrobów obronnych objętych Klasyfikacją Wyrobów Obronnych (KWO) lub świadczeniem usług na rzecz obronności.

Kod NCAGE nadany nam został przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji w ramach Systemu Kodyfikacyjnego NATO.

Obecność w zaszczytnym gronie Polskich partnerów NATO co świadczy o naszej najwyższej wiarygodności jako partnera gospodarczego na arenie globalnej.

Dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania jakim nas obdarzono.

Zadzwoń

lub umów się
na darmową wycenę

Wskaż rodzaj inwestycji jaką chcesz zrealizować: