Mamy na koncie 1400+ wykonanych instalacji fotowoltaicznych

Mamy na koncie 1400+ wykonanych instalacji fotowoltaicznych.

Zobacz wybrane instalacje, które wykonaliśmy dla naszych klientów na stronie https://manufakturaenergii.pl/realizacje/fotowoltaika

Szukasz instalacji fotowoltaicznej dla swojego domu, firmy, gospodarstwa rolnego od rzetelnej firmy z doświadczeniem?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu i obsługi instalacji fotowoltaicznych.

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty uznanych i sprawdzonych producentów.

Produkuj własny prąd, a prawidłowy dobór instalacji, fachowy montaż i wszystkie formalności zostaw specjalistom.

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy własne ekipy montażowe. Dzięki temu dajemy naszym Klientom gwarancję montażu wykonanego przez fachowców. Nasi instalatorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do montażu fotowoltaiki. Uprawnienia elektryczne SEP w kategoriach E i D wydawane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich oraz certyfikat UDT (Urzędu Dozoru Technicznego) potwierdzający zdanie egzaminu na Certyfikowanego Instalatora Instalacji Fotowoltaicznych.

Montaż paneli słonecznych, to poważne przedsięwzięcie inwestycyjne. Od prawidłowości wykonania zależą nie tylko zyski z produkcji prądu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkańców budynku. Dobrze wykonana usługa, to gwarancja bezpieczeństwa i nieprzerwanych dostaw energii elektrycznej ze słońca dla Twojego domu.

Decydując się na instalację fotowoltaiczną w naszej firmie otrzymujesz gwarancję wydajności, niemal darmowy prąd ze słońca, a przede wszystkim spokój.

Bądź pierwszy w kolejce na dofinansowanie Mój Prąd 2021!

Nie czekaj zainstaluj fotowoltaikę już dziś!

Po co czekać w kolejce na dofinansowanie, kiedy można być pierwszym⁉️ Już dziś umów się na konsultację dot. instalacji fotowoltaicznej i zaplanuj swoje oszczędności na prądzie w 2021r.!