oferteo

Urząd Regulacji Energetyki już informuje o kolejnej podwyżce cen energii.

Urząd Regulacji Energetyki już informuje o kolejnej podwyżce cen energii. To w oczywisty sposób przekłada się na podwyższenie rachunków dla każdego odbiorcy, zarówno indywidualnego odbiorcy jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W Polsce ciągle podstawowym surowcem jest węgiel kamienny do zasilania elektrowni, które zanieczyszczają powietrze i jest drogi w wydobyciu. My proponujemy proste rozwiązanie, aby nie tylko obniżyć rachunki za energię elektryczną, ale przy okazji podnieść wartość swojej nieruchomości i zgodnie z panującym trendem być ekologicznym.

Alternatywnym rozwiązaniem jest budowa instalacji instalacji fotowoltaicznej. Możemy wykonać taka instalacje w zależności od posiadanych możliwości na dachu budynku lub na gruncie. Taka instalacja jest ekologiczna i wytwarza dla Państwa darmowy prąd zasilając w energię pracujące urządzenia. Pracuje od pojawienia się pierwszych promieni słonecznych, a kończy pracę o wieczorem o zachodzie słońca (dni pochmurne nie dyskwalifikują instalacji fotowoltaicznej, ponieważ pracuje ona z mniejszą sprawnością), pozwalając zdecydowanie obniżyć koszty w naszych domach oraz obniżyć koszt prowadzonej działalności w okresie największego zużycia energii w wielu firmach.

Pozostałe aktualności

Program Agroenergia. od 8 Lipca 2019 Startują dotacje na OZE dla rolników

Nabór wniosków w ramach programu priorytetowego „Agroenergia”

Program Agroenergia. od 8 Lipca 2019 Startują dotacje na OZE dla rolników

Program „Mój Prąd”

Ministerstwo Energii we współpracy Ministerstwem Środowiska przygotowało program dofinansowania instalacji fotowoltaicznych w Polsce „Mój Prąd”. Program został ogłoszony 23 lipca 2019 r.

Program „Mój Prąd”

Od 2019 roku możesz odliczyć koszt instalacji fotowoltaicznej od podatku

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 grudnia 2018 r. od 1 stycznia osoby fizyczne od podstawy podatku dochodowego będą mogły odliczyć wydatki poniesione na ogniwa fotowoltaiczne.

Od 2019 roku możesz odliczyć koszt instalacji fotowoltaicznej od podatku

Co zawiera rządowy program Energia Plus?

Program Energia Plus nabiera rumieńców. Propozycje zawierają między innymi prosumenckie instalacje OZE do 500 kW dla firm, ulgi w podatku od nieruchomości czy możliwość skorzystania z systemu białych certyfikatów.

Co zawiera rządowy program Energia Plus?

Program „Czyste Powietrze” lata 2018 - 2029

Programu „Czyste Powietrze”, będzie realizowany  w latach 2018 - 2029, celem jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i zanieczyszczeń do atmosfery przez istniejące lub nowo budowane jednorodzinne budynki mieszkalne.

Program „Czyste Powietrze” lata 2018 - 2029

Czy wiesz, że?

Energia wiatrowa jest czysta i odnawialna. Pojedyncza elektrownia wiatrowa może zasilać nawet 500 gospodarstw domowych.

Nowoczesne turbiny wiatrowe mają zwykle 3 łopaty, które mogą osiągnąć prędkość ponad 320 kilometrów na godzinę

Czy wiesz, że?
Witamy, jak możemy Ci pomóc?